ניקיון יסודי הכנת רכב למכירה

ניקיון יסודי הכנת רכב למכירה
הכנת רכב למכירה מביאה עמה לא פעם שאלות רבות הנוגעות לערכו של הרכב ולתיקונים הנדרשים על מנת למכור אותו במחיר הקרוב ביותר למחיר קנייתו, כיום בפנייה להכנת רכב למכירה ניתן לסווג את הפעולות הדרושות לשתי קבוצות עיקריות והן: 


1. תיקון ושיפוץ מערכות פנים הרכב – נוגע לכל הפעולות אשר קשורות לשיפור תפקודו השוטף של הרכב ותיקון המערכות השונות על מנת להבטיח חוויית נסיעה בטוחה ואיכותית (כמו מערכות הברקסים, החשמל, וכו).


2. דאגה לנראות הרכב – ניקיון יסודי הכנת רכב למכירה – פה ייכנסו כל הפעולות הקשורות לניקיון הרכב ולדאגה לנראותו.
הכנת רכב למכירה – עד כמה הניקיון חשוב?
דמיינו את עצמכם נכנסים לבית מלוכלך, הכיור מלא כלים, על השטיח יש כתמים, ומן סוג מוזר של ריח יוצא מהתקרה….. עכשיו היכנסו לאותו הבית כאשר הכיור ריק, המטבח נקי, על הרצפה פרוש שטיח ללא כתם אחד והבית כולו מדיף ריח של פרחים… כאשר מדובר על מכירת רכב אפשר לומר שניקיון מהווה את אחת מהנקודות החשובות ביותר וזאת בעיקר בגלל התגובתיות הכמעט מידית שזה מייצר בנו כבני אדם, רכב נקי יעורר אהדה וחיבה אצל הקונה מה שיוביל לתהליך מכירה פשוט יותר ולאפשרות לשמור על ערכו של הרכב לאורך תהליך המכירה.


ניקיון יסודי הכנת רכב למכירה – מה זה כולל?
ביצוע ניקיון יסודי כולל בתוכו דאגה לכל מערכות הרכב השונות. כאשר בוחרים במכון לשטיפת מכוניות חשוב לוודא שנמצא בידיהם כל המכשור הדרוש לביצוע עבודת ניקוי איכותית וליידע אותם על כך שמדובר בניקיון יסודי שמטרתו להכין את הרכב למכירה, אחד מהמכונים אשר נחשבים כיום למקצועיים ביותר בתחום הינו מכון "טורבו קלין" בפתח תקווה אשר מציע את הטיפולים הבאים:


ניקוי פנים הרכב באופן יסודי – כולל שאיבה וניקוי של ריפודי הרכב, ניקוי של פתחי האוורור, ניקוי הדלתות באופן יסודי וכו'.
ניקוי גג פנימי – גג הרכב מהווה את אחד המקומות בהם ריח נתפס ונשאר לכן כהכנה למכירה בטורבו קלין מבצעים ניקיון יסודי גם בחלק הזה.
ניקוי חיצוני ווקס.
ניקוי ושיוף פנסי הרכב.

3.6/5 - (28 votes)
3.6/5 - (28 votes)
דילוג לתוכן