רחיצת מכוניות במרכז

רחיצת מכוניות במרכז
רחיצת מכוניות מהווה את אחת מהפעולות השגרתיות ביותר בחייו של כל בעל רכב כאשר ניתן להגיע לרמות שונות של ניקיון בהתאמה לאיכות תכשירי הניקוי, מקצועיות המנקה וסוג האביזרים בהם משתמשים לביצוע הניקיון עצמו. כיום בפנייה למכוני רחיצת מכוניות במרכז ניתן להבחין במבחר רחב יחסית של בתי עסק המציעים שירותי ניקיון לרכב כאשר דוגמא טובה לשטיפת מכוניות מקצועית תהיה "טורבו קלין" בפתח תקווה אשר מהווה את אחד ממכוני שטיפת הרכבים המומלצים ביותר במרכז וזאת בזכות השילוב המושלם בין מקצועיות, מחיר ושירות. 


רחיצת מכוניות במרכז – אילו סוגי ניקיון ניתן לקבל?
בחירה בשטיפת מכוניות מקצועית בטורבו קלין מאפשרת התאמה מלאה בין פעולת הניקוי לבין הציפייה ממנה וזאת באמצעות השילוב של מספר מכשירי ניקוי שונים, ביצוע העבודה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ושימוש בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר בשוק. מבין סוגי הניקיון אותם תוכלו למצוא בטורבו קלין:


1. ניקיון פנימי יסודי – הבחירה בניקיון יסודי לפנים הרכב תתאים לאנשים אשר נמצאים בתהליך הכנת הרכב למכירה, לאנשים אשר משתמשים ברכבם למטרות עבודה (כמו נהגי מוניות ונהגים פרטיים) ועוד, במסגרת ניקיון זה ניתנת תשומת לב מיוחדת לניקוי ריפודי הרכב, לניקוי פתחי האוורור, לניקוי משטחים גדולים כמו דלתות הרכב וכדומה.


2. ניקוי פנימי של תקרת הרכב – תקרת הרכב מהווה את אחד המקומות אליהם נספח לכלוך וריח רב, ניקוי של ריפוד הגג הפנימי מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת ומתאים לניקיון יסודי של הרכב ובעיקר כהכנה של הרכב לאירועים מיוחדים או למכירה.
3. ניקוי חיצוני של הרכב – ניקוי חיצוני של הרכב ב"טורבו קלין" מתבצע באמצעות מכונת 8 שלבים אשר מביאה לתוצאות הגבוהות ביותר מבלי לשרוט או לפגוע בציפוי הרכב, כתוספת לטיפול זה ניתן גם להוסיף מריחת שכבת ווקס סופית אשר תשווה לרכב גימור מבריק ומראה חדש.


4. ניקוי ושיוף פנסי הרכב – ההבדל בין פנסי רכב נקיים ומשויפים לכאלה שלא עברו טיפול זמן רב ישווה לכל רכב מראה חדש וחגיגי כאשר מעבר לכך (וחשוב מזאת) ליטוש הפנסים משפר את ראיית הלילה ומאפשר נסיעה בטוחה יותר.

4.4/5 - (18 votes)
4.4/5 - (18 votes)
דילוג לתוכן